Jihomoravský kraj
Blansko    Boskovice    Brno    Břeclav    Bučovice    Hodonín    Hustopeče    Ivančice    Kuřim    Kyjov    Mikulov    Moravský Krumlov    Pohořelice    Rosice    Slavkov u Brna    Šlapanice    Tišnov    Veselí nad Moravou    Vyškov    Znojmo    Židlochovice    
  x zrušit filtr

Bazar knih - Brno

Bazar učebnic a bazar knih. Prodejte stará skripta, najděte si hezkou knihu nebo prodejte ročník časopisu. Inzerce a bazar, to je náš online antikvariát - Brno.

Nabídky Poptávky Vše   Inzerátů: 4
21.11.
čtvrtek
Freddie Mercury - Peter Freestone

Freddie Mercury - Peter Freestone

Sháním dlouhodobě knihu Petera Freestona a Davida Evanse: Freddie Mercury - důvěrné vzpomínky člověka, který ho znal nejlépe, kterou vydalo nakladatelství Nava. Koupím novou, ale i starší a čtenou. Cena dohodou.

Cena dohodou

Brno

3. 7.
středa
PRODÁM UČEBNICE PRO SŠ A GYMNÁZIA - NOVÉ I POUŽITÉ

PRODÁM UČEBNICE PRO SŠ A GYMNÁZIA - NOVÉ I POUŽITÉ

Prodám učebnice i pracovní sešity pro SŠ a gymnázia: literatura (1.-4.), český jazyk a komunikace (1.-4.), maturita solutions, prima B1, školní atlas světa, hospodářský zeměpis, geografie 1, chemie (1.-3.), tabulky, s počítačem nejen k maturitě 1, fyzika (mechanika, molekulová), ..

Cena dohodou

Brno

26. 9.
středa
Krásná obrázková kniha: Jižní Morava s popisem

Krásná obrázková kniha: Jižní Morava s popisem

Prodám velkou obrázkovou knihu: "Jižní Morava" . Bohatá barevná ilustrace na každé straně. Doplňková text ve 4.jazycích: čeština, němčina, angličtina, ruština. O něco větší formát než A4. Cena: 120,- Kč Mohu přidat stejně velkou obrázkovou knihu s popisem: ..

120,-

Brno

15.12.
čtvrtek
Prodám knihu Kuchařka škola Marie B. Svobodové

Prodám knihu Kuchařka škola Marie B. Svobodové

Kuchařská škola Marie B. Svobodové - reprint původního vydání. Na bezmála 1 000 stranách přibližuje a podrobně popisuje potřebné úkony při přípravě všech receptů a pokrmů. Reprezentativní dárkové vydání ve formátu B5, v koženkové vazbě se zlatým písmem a ochranném ..

890,-

Brno


Stránka: 1

Nová inzerce Nenašli jste co hledáte? Zadejte si sem inzertní poptávku právě teď!

Bazar knih

V této rubrice naleznete inzeráty s tématikou Bazar knih.
Pro změnu inzertní rubriky z Bazar knih na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - Bazar knih - Brno
Nápověda - Podmínky - RSS